Rosnące standarty i szybkość życia , wszechobecna konkurencja sprawia , że wszystko wokół nas się zmienia . Zmieniają się również technologie przetwarzania i składowania jak również przechowywania żywności . Nieustanny rozwój nauki i techniki sprawia , iż to co było wczoraj ,dzisiaj jest mało efektywne .
Rosnące ceny nośników energetycznych sprawiają ,  że naukowcy i producenci urządzeń chłodniczych bez przerwy dokonują zmian ich konstrukcji  
i zastosowanych elementów automatyki .
    Firma TAR-COLD na bieżąco śledzi te zmiany i  stara sięw najlepszy z możliwych sposobów rozwiązać stawiane przed nią zadania.
Podejmujemy się realizacji w zakresie projektowania i wykonania przemysłowych instalacji chłodniczych.Bazujemy na urządzeniach renomowanych firm produkujących  sprzęt chłodniczy i automatykę .
    Realizujemy istalacje chłodnicze zgodne z wymogami HACCAP dla przemysłu mięsnego ,spożywczego i mleczarskiego. Odrębną dziedziną jest przechowywanie produktów rolnych  .Wykonujem komory przechowalnicze na owoce i warzywa z płyt warstwowych wypsażone w system kontrolowanej atmosfery i ULO .
               

 

Wykonujemy również projekty i instalacje dla średnich i małych firm  , instalacje sklepowe , gwarantujemy profesjonalną obsługę serwisową .
Modernizujem także istniejące instalacje chłodnicze dostosowują je do norm U.E.
 
                            ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE NAM ZAUFANIE